FARMING SIMULATOR 19

 

Asi nejznámějším zemědělským simulátorem je už přes 10 let hra Farming Simulator, která přichází s očekávaným dodatkem 19 v novém vylepšeném kabátu. Těšit se můžete také na více než 300 nejnovějších zemědělských strojů, výběr ze dvou oblastí nebo na propracovaný režim více hráčů, ve kterém můžete společně s přáteli spravovat společnou farmu. Ve hře naleznete také nové plodiny, jako je bavlna a ječmen, a také nové činnosti s nimi spojené. Starat se můžete i o dobytek a drůbež, nebo se poprvé v historii série projet na koni.

Kompletně přepracovaný herní engine

Díky mnoha úpravám, kterými autoři strávili nespočet hodin, se můžete těšit na tu doposud nejhezčí grafiku. Nový pohled a možnost prozkoumávat okolí vám nabídne vyjížďka na koni. Někdy je hra dokonce tak detailní, že dokážete už na první pohled rozeznat plast od obarveného železa.

Nové funkce a plodiny

Hra se stává ještě realističtější díky novým aktivitám, které lze na farmě vykonávat. Můžete jezdit kombajnem či traktorem, chodit se starat o zvířectvo a domácí mazlíčky a k večeru se na svém hnědákovi můžete vydat prozkoumávat všechny kouty svého rozsáhlého panství.

Rozšířená nabídka

Kromě přidávání nových aktivit a zvířat samozřejmě došlo také k rozšíření stávajících kategorií. Ve hře je tak na výběr z více než 300 autentických vozidel a dalších zemědělských strojů. Na výběr jsou také nové lokality, ve kterých budete svoje panství spravovat. Můžete si tak svoji farmu založit jak v srdci Evropy, tak i o několik tisíc kilometrů dále v Severní Americe.

MINIMÁLNÍ POŽADAVKY:

  • 64-bit Windows 7, Windows 8 or Windows 10
  • Intel Core i3-2100T @ 2.5GHz or AMD FX-4100 @3.6 GHz
  • Nvidia Geforce GTX 650, AMD Radeon HD 7770 graphics card or better (min. 2 GB VRAM, DX11 support)
  • 4 GB RAM
  • 20 GB volného disku
  • Soundcard
  • DVD-ROM Drive (only for retail version)
(*) Obecné informace: Tyto systémové požadavky nemohou pokrýt všechny možné konfigurace systému, takže by mohlo dojít k problémům, které v některých případech zabrání nebo ovlivní funkčnost.

 1,893 total views,  1 views today