FS22 – Použitá technika

novinky engin

Rozšíření vaší farmy může být drahé, zvláště pokud jde o vozový park. Jistě, můžete si je pronajmout a průběžně platit poplatek nebo získat úvěr od banky. To jsou možnosti, i když ne právě nejlepšé. Nebo budete často navštěvovat místního prodejce a kontrolovat prodávané stroje! 

Zemědělské stroje za slevu

 

Ve Farming Simulator 22 je k dispozici přes 400 strojů a nástrojů a čím výkonnější a univerzálnější jsou, tím více stojí. Pokud je stroj vašich snů mimo váš finanční dosah, musíte si na něj vydělat. Sekce prodeje ojetých vozidel vašeho místního prodejce může být vítaným urychlením. 

K dispozici je řada použitých strojů se slevou. Pokud vidíte například traktor svých snů a hotovost již máte na svém bankovním účtu, měli byste se rychle zamyslet. Hledáte velký traktor s výkonem 500 koní? Je v prodeji s 50% slevou? Nad čím váháš? 

Jaká výhodná koupě! V čem je háček?


Možná vás to nepřekvapí, ale nákup ojetých vozidel bude mít několik drobných nevýhod, které byste měli mít na paměti: V závislosti na velikosti slevy mohou vyžadovat určité opravy a jejich výkon bude ovlivněn.

Ojetý traktor nebude tak výkonný jako jeho zbrusu nový protějšek. Musíte investovat další peníze a opravit to. Také ojeté vozidlo, i když je opraveno, se opět opotřebuje rychleji než jakékoli zcela nové vozidlo – což zvyšuje údržbu.

Získejte také nový nátěr!

Do toho se nezapočítává poškození laku, které přichází s ojetými vozidly: Oprava a udržování zářivosti laku jsou nyní dvě různé věci! Dokonce i plně opravený stroj vyžaduje nový nátěr, aby znovu vypadal lesklý!

Stojí tedy ojetá vozidla to?


Tak určitě! I se všemi těmi drobnými nevýhodami – dobrý obchod je stále dobrý obchod a nákup použitých strojů vám stále může ušetřit čas a peníze.

Větší pracovní záběr vašeho nového, ale použitého kultivátoru například kompenzuje nižší pracovní rychlost v důsledku jeho stavu bez dalších oprav. A jakmile to dostanete zpět do tempa, dostanete ještě více za nízkou částku, kterou jste zaplatili.

Poslední šance předobjednat a získat bonus!

 316 total views,  1 views today

Komentáře

Napsat komentář