FS22 – Včely, včely, včely!

Tato funkce včelího čarováníí může způsobit velký rozruch, ale pojďme si promluvit o včelách ve Farming Simulator 22!

 

Chceš být včelař, zlato?

Možná jste si všimli včelařského oblečení, když jsme před několika týdny představili novou podobu postavy. Poté, co si pro svého farmáře vyberete módní stylový účes, můžete takévybrat padnoucí ochranný oblek, chcete-li žít produktivní život získáváním sladké, zlaté a viskózní hmoty vyrobené zaneprázdněnými včelami. Jak víte, včelaři musí být opatrní – šatník vám umožňuje kdykoli se převléknout do jakéhokoli oblečení.

Bee-hold: Různé nové úly pro vaši farmu

Malé úly, velké úly – dokonce i střední úly mezi tím. Existuje mnoho včelích úlů, ze kterých si můžete vybrat, což vám umožní poskytnout vaší farmě individuální vkus. Díky našemu zbrusu novému režimu stavění rozšíříte a vyzdobíte svou farmu spoustou nových předmětů, pokud chcete uspořádat multiplayer pro více hráčů a zapůsobit na své přátele.

Na své farmě musíte umístit paletové místo, aby se med generoval ve formě palet. Poté, co vám před nohy položí krabice plné medu, nastává lepkavá situace, které musíte věnovat pozornost. Takže včela připravená a…

Pojďme včelařit!

A co je sladší než med, který produkují? Peníze, který generuje. Můžete med buď přímo prodat, nebo zpracovat spolu se zrny a rozinkami v obilné továrně. To bude ještě výnosnější.

Také, pokud umístíte úly do blízkosti řepky, brambor a slunečnice, výnos vašich plodin se zvýší díky probíhajícímu opylování. Neuvěřitelné, že?

Co to tu hučí?…

Včely se stávají větší součástí vaší farmy, produkují více peněz produkcí medu a zvyšují výnos některých plodin. Pokud to není žádný váš včelí vosk a chtěli byste se starat o jiná zvířata, je to v pořádku. A pokud si myslíte, že množství včel opravdu bodá, můžete si stěžovat na adrese community@giants-software.com – nebo to nechat být.

 

PŘEDOBJEDNAT:

 224 total views,  1 views today

Komentáře

Napsat komentář