FS22 Kompletní výrobní řetězce a nové produkty

Výrobní řetězce: Všechny produkty, výrobní závody

 

Vzhledem k tomu, že stále více zemědělců hledá další způsoby generování příjmů, Farming Simulator 22 vám nabídne různé příležitosti k růstu vašich zemědělských operací. Nezastavujte se u prodeje své sklizně: Pokud chcete více dortů s kapitalistickou příchutí (vyrobených pouze z regionálních surovin) a vydělat ještě více na produktech, založte výrobní řetězec!

Staňte se místním farmářským magnátem!

Ve hře Farming Simulator 22 existuje celkem 13 různých výrobních závodů, které můžete nejen dodávat sé zboží, ale také nakupovat, také je vlastnit a umísťovat na svém pozemku. Podívejte se na grafiku, abyste se dozvěděli více o závislostech výrobních procesů.

Ať už se tedy nakonec vyrobí cokoli, vyrobí se lokálně: ať už jde o sýr v mlékárně, mouku v mlýně nebo dokonce o oblečení v krejčovství po zpracování vlny v přádelně.

Jednou z našich oblíbených výroben je pekárna, která nabízí místním obyvatelům jemný chléb a lahodný jahodový koláč. Je to stejně lukrativní jako chutné a vyžaduje to celou sadu přísad: mouku, cukr, vejce, máslo a jahody ze skleníků – o těch a dalších věcech vám řekneme brzy.

PŘEDOBJEDNAT:

 201 total views,  1 views today

Komentáře

Napsat komentář