CROSSPLAY PRO FS22 POTVRZEN!

Dobrá zpráva! Farming Simulator 22 bude obsahovat multiplatformní multiplayer. Už žádné dělení PC vs. konzole – každý může hrát společně, bez ohledu na preferovanou platformu.

Získejte své kamarády a ukažte jim, jak precizně můžete sklízet tyto nové hrozny pomocí myši a klávesnice (nebo naopak)! 

 

Crossplay FAQ: Co byste měli vědět

Které platformy jsou podporovány?

Crossplay je podporován Farming Simulator 22 na PC, Mac, PlayStation 5, Xbox Series X | S, PlayStation 4, Xbox One a Stadia. Každý může hrát společně!

Kolik lidí může hrát společně?

Pokud hostitel serveru hostuje z počítače, je možné až 16 hráčů, včetně hráčů na konzolách. Pokud k hostování serveru používáte herní konzoli, je možné celkem až 6 hráčů. 

Při hraní na dedikovaném serveru hostovaném společností Nitrado je možné až 16 hráčů, bez ohledu na systémy hráčů. 

Mohou si konzoloví hráči pronajmout a hostovat servery?

Ano. Konzoloví hráči si mohou pronajmout a hostovat vlastní servery také prostřednictvím  Nitrado . Stejně jako PC.

Mohu deaktivovat crossplay?

Pokud se obáváte, ostatní hráči mohou být lepší v zemědělství díky ovládání myší a klávesnicí: nebojte se, nebudou. Stále však můžete používat filtry, abyste se vyhnuli serverům crossplay a zabránili hráčům na jiných platformách, aby se připojili k vašemu serveru.

Na konzolách PlayStation a Xbox ji můžete deaktivovat v předvolbách uživatele systému. Nezapomeňte povolit crossplay uživateli konzoly, aby byla tato funkce dostupná ve hře. 

Je možné křížové ukládání?

Postup ukládá pouze hostitel. Postup farmy není uložen pro všechny ostatní.

Jak DLC a mody ovlivní crossplay?

Každý hráč musí mít nainstalován stejný obsah (DLC a/nebo mody) jako hostitel serveru. V opačném případě se hráči s chybějícím obsahem nemohou připojit k serveru. Uživatelé konzolí se mohou připojit k serverům pouze pomocí modů, které jsou k dispozici prostřednictvím oficiálního ModHub na konzolách. Uživatelé Stadia se mohou připojit pouze k serverům bez aktivovaných modů.

Jak ovlivní sloty (konzole) multiplatformní multiplayer?

Hostitelská platforma nastavuje počáteční limit dostupných slotů (určuje maximální počet strojů, nástrojů atd. Na serveru). Pokud se do hry připojí hráč s menším počtem slotů dostupných na jeho platformě, nastaví nový limit slotů pro každého na základě jeho platformy.

Pokud má server již obsazeno více slotů, než podporuje vaše platforma, připojení k serveru nebude možné. Vzhledem k tomu, že se konzoly staré a současné generace liší také dostupnými sloty, musí konzoloví hráči pamatovat na počet slotů při hraní s přáteli pomocí konzoly jiné generace hardwaru.

TO NENÍ VŠE!

Každý tedy může společně hospodařit ve (svém) stylu, nový tvůrce postav také umožňuje různé nové možnosti přizpůsobení. Právě včas pro crossplay. Zůstaňte naladěni, velmi brzy vám to ukážeme. Připravte se nasadit lesklé gumové boty, pár skvělých brýlí a nádherné kníry. 

 

Předobjednejte si a získejte bonus!

 

 169 total views,  1 views today

Jeden komentář u “CROSSPLAY PRO FS22 POTVRZEN!

Napsat komentář