Haut-Beyleron: Francouzká mapa pro FS22

fs22 eu mapa

Haut-Beyleron ( o bɛlʁɔ̃ ) je třetí mapou ve hře Farming Simulator 22. Protože Erlengrat a Elmcreek jsme již představili, drželi jsme tuto mapu v tajnosti až dosud. Někteří z vás už hádali správně – poslední mapa vás zavede do Francie. Podívej se!

Užijte si francouzský venkov!

 

Stejně jako u ostatních map přišla inspirace pro Haut-Beyleron z různých míst v zemi. Není to myšleno tak, aby připomínalo pouze jedno místo ve Francii, takže si všimnete vlivů z oblastí Nouvelle-Aquitaine na jihozápadě země a Provence-Alpes-Côte d’Azur na jihovýchodě-vytvářející Středozemní moře kouzlo jižní Francie. Topologie Haut-Beyleron je silně inspirována Beynac-et-Cazenac, včetně téměř identické rekreace říčních toků, které procházejí mapou.

Udělejte si přestávku, navštivte některá místa!

V Haut-Beyleronu je spousta zvláštních míst, kromě ovocných sadů na svazích a různých prodejních míst, kam své zboží doručíte. Ve středu mapy si všimnete hradu – pouze jednoho z vlivů, které přicházely z jihovýchodních obcí, jako je Sisteron, kterému se také říká „brána do Provence“.

Na celé mapě je ale co objevovat. Jako tradiční gondoly, plovoucí po řekách, vytvářející idylickou scenérii. Nebo hvězdárna, která otevírá svou kopuli při západu slunce, aby zarovnala dalekohled s hvězdami. Je v pořádku jednou za čas zastavit traktor nebo se projet autem a užívat si výhled.

 

Je tu dokonce katapult!

Vytvořte si vlastní idylickou vinici!

Haut-Beyleron je předurčen pro nové plodiny, které představujeme s Farming Simulator 22 . Zejména hrozny a olivy promění již tak krásnou krajinu v široký pohled na svěží vinice, které se táhnou do polí.

Nejen vinařství přináší spoustu nových pracovních postupů a nástrojů.

 

Protože Haut-Beyleron není založen na konkrétní oblasti Francie, mírné středomořské klima na mapě umožňuje i sněžení. Díky sezónním cyklům, které s hrou představujeme, počítejte s tím, že bude vaše farma zahalená do bílého.

Samozřejmě můžete vypnout sníh, pokud chcete – vytvořit zážitek, který je reprezentativní pro středomořské regiony v jižní Francii, kde je sníh o něco vzácnější.

Nové herní scény ukazují Haut-Beyleron


Více o Haut-Bayleron vám ukážeme v našem streamu gamescom . Nalaďte si pátek 27. srpna ve 21:00 SELČ na našem oficiálním kanálu Twitch !

Zde vidíme, že půda bude nyní i kamenitá a bude potřeba kameny sebrat novými stroji k tomu určeným.

Předobjednejte si a získejte bonus!

 

 296 total views,  1 views today

Komentáře

Napsat komentář