Stále sponzorujeme…

 

Již je to delší dobu, co byl zde na webu článek ohledně naší adopce Burunduka páskovaného, je to druh veverky, kterého jsme adoptovali v ZOO parku Chomutov. Využili jsme tak možnosti postarat se jeden rok o krmení tak trochu našemu maskotovi. Několikrát jsme zvažovali tuto možnost, vzhledem k tomu, že peněžité dary ze streamů, by měly sloužit hlavně k dobrým účelům. Po zaslání peněžitého daru nám byla vystavena plaketa a obdrželi jsme darovací smlouvu, která nás pod jménem JZD VEVERKY určila na jeden rok jako adoptivní rodiče. Veverku jsme byli několikrát navštívit a jaké bylo naše překvapení, když před koncem roku přišly dvě volné vstupenky. Původně jsme je chcěli dát do vánoční soutěže, ale vzhledem k  tomu, že se jedná o Chomutovský ZOO park a bylo těsně před Vánoci, dlouho by tvalo, než by vstupenky dorazily a v případě, že by výherce byl z daleka by vstupenky propadli. Použili jsme tedy vstupenek na poslední návštěvu v roce 2018.

O Vánočním streamu 2018 se podařilo vybrat na vašich peněžitých darech a také našem sponzorském vkladu dostatečná částka, aby jsme se za ni nemuseli stydět a tak jsme veverce prodloužili adopci v roce 2019 opět.

Náhled smlouvy a adopční list

V roce 2020 hlavně v zimě jsme byli celosvětovou pandemií COVID-19 donuceni přežívat doma a zvířata v ZOO parku nemohl tak nikdo obdivovat a tak Chomutovská zvířata přišla o značnou finanční podporu za vstup od návštěvníků. Naštěstí vedení ZOO parku přišlo se skvělým nápadem jménem SOLIDÁREK, kdy můžete poslat peněžitý dar určitému zvířátku. Bohužel Burunduk páskovaný, byl vyřazen z adopčního listu a tak nám nezbývalo, než využít této možnosti, které jsme využili již několikrát. Celková částka přesáhla již hodnotu vybraných donatů (finančních darů) po uvedení mapy SENNÁ LHOTA. A pokud chcete podpořit také nějaké zvíře z Chomutovského ZOO parku, máte stále možnost. Zaplatíte platební kartou a máte to ihned vyřízené. Za to vám doručí na vámi uvedený email krásné vouchery, že jste nakrmili konkrétní zvířátko.

Náhled některých voucherů

Tento článek vznikl z potřeby některých lidí, aby se konečně vzpamatovali a nešířili lži 😉

 

 

 323 total views,  1 views today

Komentáře

Napsat komentář