Možnost podpořit tvorbu.

Donate na nový PC/ tvorbu mapy do 1.6.2019

107% funded

Příspěvek na tvorbu mapy LIPNO do FS19

Virtuální zemědělci a farmáři, potřebuji od vás věrných pomoc. Momentálně stavba mapy vázne na pomalém PC. Dost často se stává, že PC zamrzne a musím některé operace provádět (i několikrát) znova. Bohužel z rodinného rozpočtu brát peníze nemůžu, čeká mne oprava auta a to jak uznáte není levná záležitost.
EDIT 14.4.2019: Nyní zbývá ve startovači už jen několik míst, pro možné donatory. Celý startovač běží do 1.6.2019, po tomto datu nebude možné přispět na tvorbu mapy a tím pádem mít mapu dříve než ostatní.

 

O mapě:

Mapa by měla tak jako JZD Veverky obsahovat plodinu chmel a samozřejmě i mody k tomu určené. Mapa bude velká 4×4km a obsahovat by měla jednu hlavní obec Lipno a navíc 4 částečné obce okolo. Samozřejmě bude možné kupovat pozemky, tak jako si postavit vlastní statek i když hlavní bude již postaven. Obec se nachází v mírně kopcovitém terénu, takže žádná placka. Zároveň bude možné koupit přilehlé lesy a vytěžit dřevo. Železnice v této mapě bude jen pro dekoraci a to konkrétně nádraží jako výkup ve vedlejší obci Hřivice.

Co získáte?:

Příspěvkem (Donatem) od 50-100 Kč jsou jen jako podpora pro další tvorbu. U vyšších částek, jsou i nějaké odměny, ale to si můžete přečíst u jednotlivých možností příspěvku.

Děkuji tímto všem, kteří podpoří další vývoj a tvorbu.

Více info doplním časem.

Je možné použít i platební karty:

Nebo zaslat na účet u Air Bank: 1615425018/3030 (nezapomeňte do zprávy pro příjemce napsat adresu, bude započítáno do 24h)

Personal Info

Billing Details

Donation Total: 50.00Kč

Author: josh

Napsat komentář